SEO cenník

SEO cenník prehľadne zhŕňa ceny za všetky služby, ktoré ponúkam v súvislosti s optimalizáciou stránok pre vyhľadávače. Ceny odrážajú mnohoročné skúsenosti, prínos pre klientov a dlhodobo dosahované výsledky.

Moje skúsenosti, know-how a postupy si môžete prečítať v mojich SEO knihách, video školeniach a najnovšie aj v praktických návodoch. Reálne výsledky optimalizáciou stránok pre vyhľadávače môžem na vyžiadanie kedykoľvek odprezentovať. Ako vyhodnocujem úspech a neúspech v SEO si môžete prečítať v najväčšej prípadovej štúdii.

 

ZADARMO

SEO konzultácie ZADARMO platí pre záujemcov o dlhodobú SEO správu - min. 6 mesiacov (pozri ponuku v SEO službách). Preberieme možnosti dlhodobej správy projektu, šance presadiť sa v organickom vyhľadávaní, odporúčanú hodinovú dotáciu podľa veľkosti a konkurenčnosti prostredia projektu, postup realizácie optimalizácie atď. SEO zadarmo ponúkam aj vybraným subjektom, ktoré sa starajú o choré deti a dlhodobo choré a nevyliečiteľné osoby.

 

Od 42  / hod.

Hodinová sadzba za jednorazovú SEO konzultáciu je 110 €/hod (zákazníci so SEO správou majú hodinovú sadzbu podľa zmluvného rozsahu - od 42 €).

 

Komplexné SEO od 647  / mes.

Hodinová sadzba za kontinuálnu prácu na projekte pre dlhodobú spoluprácu od 50 €/hod. Kompletnú ponuku variantov dlhodobých spoluprác nájdete na stránke SEO služby a nižšie.

  • Rozsah prác do 10 hod. mesačne - hodinová sadzba 75 €
  • Základné SEO správa: pomaly, ale isto - 10 hodín mesačne (hodinová sadzba 65 €)
  • Pokročilá SEO správa: viac práce, viac výsledkov - 25 hodín mesačne (hodinová sazba 52 €)
  • SEO správa naplno: najrýchlejšia cesta k cieľu - 45 hodín mesačne (hodinová sazba 42 €)
  • SEO správa NA MAXIMUM: rýchlejšie to už nejde - 90 hodín mesačne (hodinová sazba 38 €)

*Ceny za SEO služby sú platné pre všetkých nových zákazníkov od 15.8.2022, ceny sú uvedené bez DPH 21%.

Cenník ďalších ponúkaných SEO služieb

Cenu ďalších služieb za SEO sa môžete dozvedieť priamo v mojom eshope, kde si môžete prečítať detailný popis každej konkrétnej ponuky. Každá služba je veľmi detailne popísaná, takže presne viete, čo za službu obdržíte.

Ak sú ceny mimo vašich možností, odporúčam kúpu mojich SEO kníh. Kniha SEO PRAKTICKY: Ako optimalizovať stránky (nielen) pre Shoptet je komplexnou učebnicou celej problematiky, ponúkne vám skvelé know-how aj celý rad praktických postupov. Knižka Analýza kľúčových slov: Návod krok za krokom vás prevedie celým procesom spracovania najdôležitejšej SEO analýzy. Vzdelávať môžete aj z mojich SEO návodov a tutoriálov.

Späť do obchodu