SEO referencie

SEO referencie a prípadové štúdie: Reálne výsledky stránok optimalizovaných pre vyhľadávače

Pozrite sa na naše SEO referencie a prípadové štúdie

Mám rád, keď za prácou vidno reálne výsledky, preto zverejňujem výsledky mojich optimalizácií webových stránok a projektov v týchto SEO referenciách a prípadových štúdiách.

Pokiaľ budete chcieť, môžeme sa na konzultáciu pozrieť na výsledky do Collabimu.

Rád vám ukážem, ako sa na vyhodnocovanie pozerám aj aké dosahujem merateľné výsledky.

Ak sa chcete pozrieť, kto má v ČR najlepšie optimalizované stránky z problematiky SEO, môžete si prečítať obsiahlu prípadovú štúdiu, v ktorej som porovnal takmer 100 SEO konzultantov a SEO agentúr.

Na grafe vyššie je zobrazenie Market Share - podiel vyhľadávaných fráz obsahujúcich frázu SEO v TOP 10 výsledkoch SERP Googlu (aktuálny stav k 20.8.2020).

 seo-reference-porovnani

Graf Market Share z Collabimu ukazuje, na koľko fráz sa porovnávané domény rankujú v TOP10 vo vyhľadávači Google na dataset všetkých fráz obsahujúcich frázu "SEO".

Nižšie sa môžete pozrieť na analýzu Ahrefs Organic competitiors, ktorá na grafe vizualizuje „trhovú organickú pozíciu“ projektov, ktoré sa umiestňujú v 10 najlepších organických výsledkoch vyhľadávania pre rovnaké kľúčové slová, z ktorých máte vy najväčší organický traffic. Nižšie tak môžete vidieť porovnanie SEOPRAKTICKY.SK s webmi, ktoré vo svojom obsahu riešia rovnakú tému.

seoprakticky-vs-konkurence-organic

Na akých pozíciách sa na Googli rankuje SEOPRAKTICKY.CZ

Nie sme teoretici, o dobré výsledky vo vyhľadávaní sa snažíme aj pri našich projektoch. Nižšie sa môžete pozrieť na screenshoty (zo septembra 2022) z analytického nástroja Collabim na naše pozície vo vyhľadávači Google. 

SEO REFERENCIE

Rôzne typy SEO služby (analýzy kľúčových slov, obsahové stratégie, technické SEO, analýzu on-page faktorov, SEO správu atď.) sme realizovali pre segmenty: móda, športové oblečenie, doplnky výživy, suplementy, darčekové predmety, plastická chirurgia, nábytok, cestovné kancelárie, mobilné telefóny, priemyselné senzory, hnojivá, účtovnícke, auditorské a právne služby, pracovné oblečenie a obuv, predaj hračiek, rybárske potreby, IT služby, náhradné diely pre výpočtovú techniku, spravodajské a obsahové servery, recenzie atď.

Kvôli podpísaným NDA alebo ústnym dohodám o mlčanlivosti prezentujem iba malý zlomok referencií.

Dlhodobú starostlivosť venujeme projektom PRIMAKOUPELNY.CZ, TOPNYZEBRIK.CZ, SPRCHOVANI.CZ, RECENZISTE.CZ A REVIEWSUPERVISOR.COM a mnohým ďalším.

Výsledky našich zákazníkov

Logo v SEO referenciách samozrejme nič nevypovedá o rozsahu spolupráce, času začatia prác ani miere podielu našej práce. Preto nižšie na screenoch z Ahrefs uvádzame začiatok našej spolupráce na projekte (červený obdĺžnik).

Naše SEO know-how pre našich klientov nedržíme pod pokrievkou

Optimalizáciu našich klientov robíme vždy tak, ako optimalizujeme naše vlastné projekty. Používame rovnaké postupy, rovnaké workflow, rovnaké nástroje, rovnaké know-how a snažíme sa vždy o dosiahnutie najlepších možných výsledkov. S klientmi zdieľame všetky naše znalosti a sme plne transparentní v tom, čo a ako robíme a prečo to robíme. Nikdy nerobíme žiadnu balastnú činnosť, ktorá nevedie k výsledku. O tom, ako postupujeme napr. u klientov na Shoptete pojednáva workshop nižšie.

Hodinový video záznam praktického workshopu pre Shoptet.

Čo o nás napísali naši zákazníci

Späť do obchodu